top of page
concept logo.png

1977 yılından itibaren dekorasyon projeleri ve uygulaması faaliyetlerine başlayan kuruluşumuz 1987 yılında ahşap işleme atölyesini kurarak, dekorasyon işleri kapsamına giren ahşap ile ilgili imalatlara da başlamıştır. Firmamız mutfak dolapları, banyo dolapları (seri üretim), kapı, dolap sistemleri, büro mobilyaları ve bunların yanında projeye göre; iş yeri, otel, tatil köyü, okul, yurt, hastane, restoran, cafe, bar vb. gibi işletmelerin ahşap ile ilgili projelerinin uygulamasını da üstlenmektedir.

Ayrıca  GÖRSEL CONCEPT markamız da; iç mimari projeleri, anahtar teslimi dekorasyon ve inşaat işleri yapılmaktadır.

 

 

 

 

Vizyonumuz

 

Görsel Mobilya Ülkemizde kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası alanda da lider şirketler arasında olmayı hedefler..

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin bugünkü beklentileri ve gereksinimlerini tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır.

Copyright© 2021 by Görsel Design All Rights Reserved

bottom of page